reklama

CEO Motoroly odchází do společnosti Dropbox

CEO Motoroly odchází do společnosti Dropbox
2014-02-13T19:20:54+02:00
• 13. 2. 2014

Dennis Woodside odstupuje z pozice CEO společnosti Motorola ke konci března 2014. O tomto rozhodnutí se spekulovalo posledních několik dnů, ale až nyní vše potvrzuje na blogu společnosti Motorola.

Ve svĂ©m prohlášenĂ­ uvádĂ­, Ĺľe se nejedná o jednoduchĂ˝ krok a nejednalo se o jednoduchĂ© rozhodnutĂ­. UcĂ­til, Ĺľe je ÄŤas na odstoupenĂ­ a posunoutĂ­ se dále. Jeho novĂ˝m pĹŻsobištÄ›m bude spoleÄŤnost Dropbox, kde obsadĂ­ kĹ™eslo COO – Chief Operation Officer (provoznĂ­ Ĺ™editel).

Dennis-WoodsideDennis Woodside

Své působení v Motorole považuje za úspěšné a chválí spolupráci s Googlem. Právě ten nastolil podle Dennise jednoduchost a cit pro software. Za největší úspěchy považuje Moto X, jenž se stalo prvním zařízením, které dovoluje zákazníkům modifikaci, a Moto G díky poměru cena/výkon. Také věří tomu, že pod novým vlastníkem, kterým je společnost Lenovo, se Motorole bude dařit.

Nejedná se o jedinou změnu. Dennis dodává, že do Motoroly vstupuje na pozici COO Jonathan Rosenberg. Motorola by se měla nadále držet nastolené strategie Googlem, minimálně tedy do roku 2015.

Zdroj: motorola-blog.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim