reklama

Motorola představila Moto X pro Evropu aktualizováno

Motorola představila Moto X pro Evropu [aktualizováno]
2014-01-14T13:15:45+01:00
• 14. 1. 2014
1

Aktualizováno 14. 1.

Bez jakýchkoliv pompézních oslav Motorola představila Moto X pro Evropu. Základní cena nedotovaného modelu byla stanovena na 399 eur. Novinka bude dostupná od 1. února ve Velké Británii, Francii a v Německu. V tuto chvíli není možnost modifikace Moto X, ale dle dřívějších náznaků se může objevit Moto Maker i pro evropské modely.

Aktualizováno 10. 1.

Informaci o představení Moto G pro evropský trh potvrdila britská pobočka společnosti Vodafone. Zařízení by mělo být v Británii dostupné velmi brzy. Cena zatím bohužel není známa. Tímto se zatím nevyvrací informace o možném příchodu Moto X. Přesnější informace se dozvíme 14. ledna na oficiální tiskové konferenci.

Aktualizováno 8. 1.

Nová událost Motoroly byla přijata čtenáři v naději, že by mohl být představen model Moto X. Nyní dostáváme náznak, že by se tak mohlo stát.

Screen-Shot-2014-01-08-at-11.05.24-AM

Na obrázku výše můžete vidět, že Motorola přímo nabízí pracovní pozici ohledně Moto Maker. Jedná se o službu pro úpravu Moto X v USA, ale zřejmě nyní zamíří i do Evropy. Bohužel je zde výhradně zmíněna Velká Británie. To by mohlo znamenat, že tato služba bude dostupná jen v jedné zemi.

Původní článek 7. 1.

Na konci roku 2012 jsme se dozvěděli poměrně nemilou informaci o stažení Motoroly z několika trhů. V podstatě se tento výrobce během přetváření Googlem soustředil na USA. S modelem Moto G jsme mohli zaznamenat první kroky, díky kterým by se z Motoroly mohla stát opět společnost s globální působností.

Již se spekulovalo o tom, že bychom se mohli dočkat modelu Moto X, který je v tuto chvíli určen jen pro USA a Brazílii. Nyní Motorola zve na událost, která se bude konat 14. ledna. V pozvánce se přímo píše, že se máme těšit na rozšíření produktů pro Evropu.

gsmarena_002 (2)

Je těžké odhadovat, co vlastně máme očekávat. Možná bude uveden nějaký top model, který bude dostupný po boku Moto G.

Zdroje: gsmarena.com, droid-life.com, androidcentral.com, news.cnet.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jakub Peša

11. 1. 2014, 11:14

Moto G že má být v Británii dostupná brzy? Vždyť na amazon.co.uk mi svítí In Stock. Nějak tomu článku nerozumím.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim