reklama

Google připravuje řešení pro „chytré termostaty“?!

Google připravuje řešení pro „chytré termostaty“?!
2013-12-18T06:16:00+01:00
• 18. 12. 2013

Google má poměrně mnoho projektů, které jsou lokalizovány zejména na území USA. Ne vše se zaměřuje jen na zábavu nebo konzumování obsahu. Možná se připravuje řešení, které by mělo napomoci uživatelům lépe kontrolovat teplotu domácnosti.

BbtMo4xCUAAcKIq

V této oblasti není Google nováčkem, jelikož již v minulosti chtěl pomoci jednou ze svých služeb v úspoře nákladů na chod domácnosti. Nyní se dozvídáme o projektu aplikace, která by měla komunikovat s chytrými termostaty. Jsou k dispozici první snímky obrazovek z aplikace EnergySense.

Ta se připojí přes internet na termostat ve vašem domě nebo bytu a bude moci spravovat teplotu. Kromě toho by měla nabízet i možnosti nastavení profilů nebo zobrazování základních informací.

nexusae0_s5c nexusae0_s4c nexusae0_s3c nexusae0_s2c

To ale neznamená, že by se Google pustil zároveň do výroby chytrých termostatů. Zřejmě dojde k využití těch, které jsou v současnosti na trhu. Pravděpodobně můžeme počítat s omezením na USA, takže si nějakou dobu počkáme. Samozřejmě záleží na úspěšnosti projektu. Zatím si musíme počkat na oficiální představení, kde se dozvíme více informací.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim