reklama

Hra Badland přichází na Android – podmanivá oddechovka

Hra Badland přichází na Android – podmanivá oddechovka
2013-11-30T08:34:52+02:00
• 30. 11. 2013
3

V dubnu tohoto roku se majitelé iOS zařízení dočkali hry Badland, které se podařilo získat nejedno ocenění – i za design od Applu. Nyní si konečně tuto hru můžeme zahrát na platformě Android, kde je v základu zdarma.

2013-11-30 07.04.01

Po nainstalování a spuštění vás nečeká animace nebo video, které by vysvětlovalo nějaký příběh. Dokonce neprojdete žádným tréningem a jste přímo vhozeni do hry. Naštěstí ovládání je velmi jednoduché. Stačí prstem ťukat na displej nebo ho na něm držet. Podle toho se pohybuje malé blíže nedefinovatelné stvoření.

V cestě vás čekají nejrůznější překážky, které mohou spadnout na stvoření, explodovat u něj, rozemlít jej nebo jinak zabít. Po cestě můžete sbírat nejrůznější předměty, které vás zvětší, zmenší, zrychlí, zpomalí nebo rovnou namnoží. Váš úkol je jednoduchý – dostat se do cíle.

nexusae0_413

V základu máte k dispozici 40 úrovní zdarma a dalších 40 vás přijde na 1.99 dolaru. Pokud si chcete zahrát až se čtyřmi lidmi najednou, bude vás to stát taktéž 1.99 dolaru. Případně můžete zaplatit 2.99 dolaru a získáte vše.

Rozhodně se jedná o hru se zajímavou grafikou, která může občas působit depresivně, ale zvukový podklad je nadmíru příjemný. Badland stojí za vyzkoušení.

logo-app BADLAND Frogmind Zdarma ANDROID logo-app BADLAND Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jaká náhoda včera jsem tu hru omylem objevil na play storu. Je to sice dobře graficky zpracováno, ale tochu mi vadí, že po mě chce stále nějakè peníze. To bych si tu hru radši koupil, než snášet tohle. A jsem ze zásady proti tomu abych jsi kupoval obsah hry přímo ve hře. A ta hratelnost taky neni tak úžasná jak vývojáři tvrdí. :-)

Přemysl Vaculík

VIP 30. 11. 2013, 9:47

Beru to jako příležitostnou hru do dopravních prostředků ;)

Mě teď naprosto uchvátila hra Contre Jour.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim