reklama

Google Glass a Ingress – mytické spojení se stává realitou video

Google Glass a Ingress – mytické spojení se stává realitou [video]
2013-05-07T19:53:10+01:00
• 7. 5. 2013

Ingress je atypická hra, které se podařilo vytáhnout nadšence do smartphonů a počítačů od stolů ven. I u nás jsme se jí věnovali, jelikož představuje nový typ společenského hraní. Již nějaký pátek se jí věnuje poměrně dost lidí, u kterých lze pozorovat, že jim nepřinesla jen vybité baterie a nachozené kilometry. Všimli jsme si u některých našich čtenářů, že se jim podařilo díky Ingress i zhubnout. Když se poprvé tato hra objevila a lidi ji začali hrát, mnozí si představili, jak by mohlo být vše jednoduché, kdyby měli i Google Glass.

editorial_23271_780x0_proportion

V tuto chvíli 8000 majitelů chytrých brýlí testuje a vyvíjí aplikace, které budou připraveny, až se začnou Glass prodávat. Samozřejmě je zde i část vývojářů, kteří se věnují ohýbání systému v brýlích. Nyní se podařilo něco, co uvítají zejména hráči Ingress. Právě tato hra si našla cestu do Google Glass, ale pokud byste čekali nativní aplikaci, zklameme vás. Muselo se přistoupit na výměnu launcheru Glass za Nova Launcher.

nexusae0_wm_2013-05-05-21.232_thumb1 nexusae0_wm_2013-05-05-21.23_thumb1

Po této změně již byla otevřena cesta k instalaci hry Ingresss, i když se nejedná o lehkou záležitost. Nyní se můžete podívat na celou modifikaci brýlí, kde uvidíte i samotnou hru a její spuštění. Ingress funguje celkem dobře a její hraní se tak posouvá na novou úroveň.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim