reklama

Google Hangouts budou podporovat SMS

Google Hangouts budou podporovat SMS
2013-05-16T18:57:05+01:00
• 16. 5. 2013

Na konferenci Google I/O 2013 jsme se dočkali jedné z nejzásadnějších novinek v oblasti komunikace. V tuto chvíli se stále šíří nová služba Hangouts, na kterou se objevují nejrůznější názory. Ačkoliv mnozí již našli zápory a nedodělky, tak je nutné upozornit, že se jedná o první verzi, která zdaleka není dokončena.

Google Hangouts SMS support coming soon

Pokud ji již máte na svém mobilním telefonu, tak jste možná prozkoumávali nastavení. Zde najdete možnost přidružit a potvrdit mobilní telefonní číslo. Oprávnění aplikace umožňují, aby mohla číst SMS zprávy. Pokud tedy začnete ověřovací proces, následně vám přijde potvrzovací SMS. Ani ji nemusíte otevírat a aplikace Hangouts si ji sama přečte. Od této chvíle budete mít ověřené číslo, ale nic dalšího se nestane.

1  Dori Storbeck - Google+ - Try the new Hangouts app on iOs

Naštěstí zde máme potvrzení od jednoho člověka z Googlu, že v brzké době bude následovat aktualizace služby, která integruje SMS zprávy. Jedná se o poměrně očekávaný krok, který by mohl ztížit situaci konkurenci. Navíc se nemá jednat o jedinou novinku, na kterou se máme těšit. Další funkce a rozšíření mají následovat, takže současný stav spíše chápejme jako ověření služby mezi uživateli.

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim