reklama

Vodafone vylepšuje neomezené tarify aktualizovaný článek

Vodafone vylepšuje neomezené tarify [aktualizovaný článek]
2013-04-26T16:46:42+01:00
• 26. 4. 2013
4

Aktualizováno 26.4.

Vodafonu bylo vyčítáno, že jeho neomezené tarify jsou v porovnání s konkurencí nevýhodné. Většina zájemců poukazovala na nízké FUP u obou variant. Ačkoliv se máme těšit na nové RED tarify, tak Vodafone nyní navyšuje a vylepšuje současnou nabídku. K oznámení došlo na sociálních sítích.

Zdvojnásobujeme objem dat u neomezeného tarifu. U tarifu Neomezené volání do všech sítí od nás dostanete místo původních 600 MB dvojnásobek, tedy 1,2 GB beze změny ceny tarifu. Současným zákazníkům objem navýšíme automaticky, a to během května vždy k jejich konkrétnímu zúčtovacímu období. Noví zákazníci si tarif s vyšším objemem dat budou moci pořídit od 1. května.

Původní článek

O2 započalo spíše evoluci a trh se začíná hýbat. Prvním, kdo reagoval, byl Vodafone, který se rozhodl jít taktéž cestou téměř neomezených tarifů. Ačkoliv zatím slibuje, že během května bude kompletní nabídka k dispozici, již dnes nabízí ve svém internetovém obchodě neomezené tarify.

Tarify - Vodafone.cz

Dá se říci, že se jedná o dva typy, kde bude opět záležet na tom, jestli se upíšete nebo ne. Neomezené volání do všech sítí vás přijde na 691 Kč měsíčně s úvazkem na 24 měsíců, s čímž souvisí i neomezené SMS. Bohužel FUP se zastavilo na 600 MB. Bez podepsání smlouvy vás tento tarif přijde na 901 Kč.

DruhĂ˝m tarifem je NeomezenĂ© volánĂ­ v sĂ­ti za 399 KÄŤ se 150 MB FUP – taktĂ©Ĺľ s Ăşvazkem. Mimo sĂ­ĹĄ budete moci ÄŤerpat 50 minut a za kaĹľdou další minutu zaplatĂ­te 5,03 KÄŤ pĹ™i účtovánĂ­ po sekundách. SMS mimo sĂ­ĹĄ vás pĹ™ijdou na 1,51 KÄŤ. Cena bez Ăşvazku je k dispozici za 597 KÄŤ. KompletnĂ­ nabĂ­dku najdete na oficiálnĂ­ch stránkách Vodafonu.

130412 TZ_Vodafone začíná nabízet neomezené tarify.doc

Během měsíce května dojde k představení neomezených tarifů RED, které zřejmě doplní kompletní nabídku a nahradí starší nabízené tarify.

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

to je od nej snad vtip

Vodafone už se ani nesnaží předstírat, že chce být štikou v rybníku. Je z něj chrochtající nenažrané prase.

nechceš úvazek nadosmrti , ty vole ?

VladimĂ­r Ĺ tĂ­br

12. 4. 2013, 16:59

Tak tohle je docela vtip. Vodafone to pojal tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim