reklama

První aplikace pro Google Glass v obchodě Play + speciální web

První aplikace pro Google Glass v obchodě Play + speciální web
2013-04-16T06:36:24+02:00
• 16. 4. 2013

Google nedávno ukončil možnost se přihlásit do programu Explorer, do kterého se mohl hlásit kdokoliv, kdo chtěl mezi prvními testovat chytré brýle Google Glass. Už jsme dokonce viděli, že se rozeběhly přípravy pro vývojáře a k dnešnímu dni je uvolněno první API. Nikdo zatím nečekal, že by se mohlo dít něco víc, ale v obchodě Play se objevila první aplikace pro tyto brýle.

unnamed (4)

Jmenuje se jednoduše MyGlass a samozřejmě potřebujete Google Glass. Za vývojem stojí sama společnost a aplikace přináší možnost nastavení a správu tohoto zařízení. Již nyní získalo hodnocení od 20 uživatelů, přičemž si samozřejmě drží vysoké skóre. Bohužel My Glass je pro obyčejné lidi zbytečnou záležitostí, ale ze screenshotů můžeme vypozorovat několik možností, které jsou nyní k dispozici na Glass.

unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1)

Google si je vědom, že by se objevovaly záporné názory od lidí, kteří chtějí tyto brýle, a tak zanechal i trochu humoru u popisu této aplikace. Poslední snímek obrazovky je zde jen pro zábavu, abyste návštěvou aplikace aspoň něco získali. Pokud chcete vidět tento poslední snímek, navštivte MyGlass v obchodě Play.

logo-app MyGlass Google Inc. Zdarma ANDROID

Další novinkou je speciální web, skrze který provedete nastavení Google Glass, ale bez brýlí to půjde těžko. Ovšem tentokrát jej Google nechal přístupný každému, proto se můžete podívat, co všechno obsahuje. Najdete zde podmínky použití, nastavení Wi-Fi, synchronizaci atd.

glass.google.com/Setup

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim