reklama

Výroba iPhone 5S zřejmě odstartována, pod křídla si ji vzal opět Foxconn

Výroba iPhone 5S zřejmě odstartována, pod křídla si ji vzal opět Foxconn
2013-03-07T10:22:56+01:00
• 7. 3. 2013

Podle informací na japonském blogu MacOtakara byla zahájena výroba iPhone 5S. Hodně se na internetu spekulovalo, zdali Apple přijde s vylepšením současného modelu iPhone 5, nebo udeří s novým revolučním modelem s pořadovým číslem šest. Odhady se potvrdily a již nějaký čas se ví, že to bude opět jen drobné vylepšení a žádná revoluce se zřejmě konat nebude. Koneckonců podobný scénář probíhal i u modelu iPhone 4S, který přinesl rovněž jen málo novinek.

apple-iphone-5-black-590x442

Výrobu nového iPhone 5S si vzal opět na starosti tchajwanský gigant Foxconn. Co vlastně můžeme očekávat od nového iPhonu? Z hlediska designu asi nic, maximálně pár kosmetických drobností. Dle informací by i nový model měl disponovat 4palcovým retina displejem s rozlišením 1 136 x 640 pixelů. Spekulace hovoří o tom, že by displej mohl být vybaven kombinací bílých  a žlutých diod, které by měly vylepšit podání barev. Vylepšení by se mohl dočkat procesor. V úvahu připadá nový čtyřjádrový procesor a použití větší paměti RAM a rovněž fotoaparát zřejmě dozná opět dalších vylepšení. Změn se určitě dočká také operační systém. Těžko říci, zdali se bude jednat o vylepšení, či Apple přijde se zbrusu novým iOS.

Předpokládá se, že nový iPhone bude oznámen v červnu a uveden v srpnu tohoto roku. Konkurence má tak veliký náskok, protože všechny věhlasné značky již ohlásily, či v brzké době ohlásí své špičkové modely. Dá se předpokládat, že  i nový model iPhonu bude velice očekávaný a žádaný artikl a jeho uvedení bude velikou událostí ve světě mobilních technologií.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim