reklama

Intermatrix U7 nabídne nový systém Ubuntu Touch

Intermatrix U7 nabídne nový systém Ubuntu Touch
2013-03-07T09:37:44+01:00
• 7. 3. 2013

Před krátkým časem vyšla preview verze operačního systému Ubuntu určeného pro smartphony a tablety. Ubuntu pro mobilní zařízení si jistě najde mnoho příznivců, kteří budou chtít vyzkoušet něco nového, a jistě také skalní fandy systému Linux. Australský Intermatrix U7 je tablet, který bude nabízet právě zbrusu nový systém Ubuntu.

intermatrix-u7

Pod kapotou skrývá čtyřjádrový procesor Cortex A9, taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, čtyřjádrový grafický čip Vivante GC1000 +, 1 GB operační paměti RAM, 16 GB interní paměti pro data a přední a zadní fotoaparát. O zobrazení se postará 7palcový IPS displej. Trochu není jasné, vzhledem k doporučeným 2 GB operační paměti pro hladký běh Ubuntu, proč výrobce tento tablet osadil jen 1GB pamětí. Vzhledem k tomu, že by měl být Intermatrix U7 uveden letos v říjnu, je možné, že výrobce hardwarové parametry ještě upraví.

Zdroj: tablet-news.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim