reklama

LG: aktualizace na Jelly Bean pro vybraná zařízení

LG: aktualizace na Jelly Bean pro vybraná zařízení
2012-10-16T10:30:54+00:00
• 16. 10. 2012
Thumbnail

Korejská společnost LG včera konečně po menší odmlce opět oznámila další plány s aktualizacemi některých svých mobilních telefonů na nejnovější verzi operačního systému Android Jelly Bean ve verzi 4.1. Kdo se jako první může těšit na aktualizační balíček?

Prozatím to vypadá, že první oficiální aktualizaci na Jelly Bean získá model LG Optimus LTE II, a to už v měsíci listopadu. Dalším v pořadí by měl být smartphone LG Optimus G, jehož čeká aktualizace v prosinci. S novým rokem 2013 se zřejmě dočkají Jelly Beanu také modely LG Optimus Vu a LG Optimus Vu II, přesněji v průběhu prvního čtvrtletí.

Podle viceprezidenta LG za divizi Electronics Mobile Communications Jong-Seok Parka bude aktualizace navíc obsahovat nějaké vlastní aplikace společnosti LG, UI modifikace, zvýšení rychlosti odezvy dotykového displeje či lepší „Q“ aplikace.

Společnost LG doposud neuvedla, zda tyto časové rámce budou platné pro uvedená zařízení ve vztahu s trhy mimo Koreu. Nechme se tedy překvapit, zda vůbec dojdou na řadu i zařízení z našeho trhu.

Zdroj: talkandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit