reklama

Android Apps 19: SMS zdarma, Wikipedie a vylepšení video magazín

Android Apps 19: SMS zdarma, Wikipedie a vylepšení [video magazín]
2012-01-28T00:05:01+02:00
• 28. 1. 2012
15

Untitled-2

V 19. díle pořadu Android Apps se zaměříme na aplikaci, díky které již nebudete muset platit za SMS. Dále se podíváme na studnici vědomostí, představíme si zajímavé widgety a změníme odemykání smartphonu. To vše v pravidelném a oblíbeném video magazínu Android Apps.


unnamed (4)

Free SMS Sender
Android Market

unnamed (1)

Wikipedia Mobile
Android Market

unnamed

MiLocker
Android Market

unnamed (2)

Battery Disc
Android Market

unnamed (3)

Brightness Level Disc
Android Market

unnamed (5)

Koi Free Live Wallpaper
Android Market

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SMS zdarma a nezmíníte Oskárka – aplikaci roku 2011. Neodpustitelné ;-)

Malá poznámka pro NuntiSunya – většina komunikace jde „přes NĚKOHO“, ale zrovna SFS komunikuje s branami operátorů přímo. Statistika SFS se vytváří tak, že po odeslání SMS se ještě pošle malé info na server SFS, ale tam by žádné tvoje texty sms jít neměly. (Tvoje zprávy jsou uložené u operátora, asi by bylo naivní si myslet, že se k nim nikdo nemůže dostat :-))

Free SMS Sender je skvělá aplikace. Používám a vřele doporučuji!

Zdravim,já sám za sebe mohu jen tolik že FreeSMS ač s reklamou,která je tak malá že je naprosto neotravná je pro mne naprosto perfektní,Doručování sms naprosto plynule a bez problémů s nějakym spožděním.a to třeba posílám tak 300-400sms přes wifi z Německa,,a nebo x 2,80 za sms.Odemne jen chvála.

FreeSMS sender jsem nějakou dobu používal, ale zrušil jsem ho právě kvůli množství zasílaných reklam a taky zprávy byly doručovány značně na přeskáčku:-(

Potřeboval bych poradit jak zaplatit Koi Live Wallpaper. Mám v android marketu přidanou platební kartu, ale při koupi plné verze Koi Live Wallpaperu, který stojí necelých 19Kč, mi to platební kartu nebere, nabízí jen možnost přidat novou a pak když se vrátím o krok zpět, tak už je tam cena v dolarech (99centů) a nevím si s tím rady. Prosím o radu pokud s tím někdo má nějakou zkušenost. Děkuji

Mobil mám HTC Desire z, originální ROM – teda Android cca 2.3.
Koao: Je možné že to je způsobený O2 bránou. To ale nic nemění na tom co jsem napsal, protože já jsem nijak nezpochybnil funkčnost samotné aplikace.

aboutall.cz

29. 1. 2012, 23:59

Free SMS Sender je skvělá aplikace. Používám a vřele doporučuji!

Buffalo007: Není pravda. Já mám FreeSMS Sender napojený na T-Zones (jsem zákazník T-M) a ihned po odeslání mi od T-Z přijde doručenka(tam se dá nastavit). Myslím, že pozdní příchod zprávy způsobovala brána, přes kterou jsi to posílal, ne aplikace.

btw Vodafone park nabízí registraci zdarma s uváděním čísla odesílatele v posílaných zprávách. Já tedy přes tyhle 2 brány posílám zdarma do VF a T-M a druhá strana nepozná, že posílám přes net, číslo odesílatele je tam moje.

Free SMS Sender je jen ve verzi s reklamou? To by mi teda lezlo na nervy.

Jak asi funguje takový FREE SMS sender? Přes NĚKOHO !
Zrovna tyto dny řešíme ACTA a nelíbí se nám.
Google využívání svých služeb od března podmiňuje schválením nových podmínek, které obsahují bod :
Komunikace s uživateli – Když odešlete e-mail či jiné sdělení Google, můžeme si toto sdělení ponechat, abychom mohli zpracovat vaše dotazy, odpovědět na vaše požadavky a zlepšit naše služby. Pokud odesíláte zprávy SMS do některé z našich služeb, která tuto funkci podporuje, nebo z takové služby zprávy SMS přijímáte, můžeme shromažďovat a uchovávat informace spojené s těmito zprávami, jako je telefonní číslo, operátor přidružený k danému telefonnímu číslu, obsah zprávy a datum a čas transakce. Vaši e-mailovou adresu můžeme použít k tomu, abychom vás informovali o našich službách.
Nevím jak v případě FREE SMS senderu, ale v případě Google souhlasíme s tím, aby si všechny naše dokumenty a korespondenci četla a analyzovala největší reklamní agentura na světě.
Z čeho asi slovo RE-KLAMA vzniklo? Že by opakovaně klamat ?
To jen jako úvaha, když se něco nabízí ZADARMO !
Hezký den všem.

petaw: Máš ho dole jako odkaz na Market:)

Osobně jsem čekal, že ukážete u Free SMS senderu například nějaké nastavení. Jinak pěkné video a plusové body máte za přidání odkazu za tapetu;)

Nevíte někdo název toho akvária – pozadí na ukázce, vypadá pěkně.

Přemysl Vaculík

29. 1. 2012, 10:25

Buffalo007: dobré je napsat o jaký mobil se jednalo a jaká verze Androida byla obsažena.

bigboban: Děkujeme za názor.

Free SMS sender je docela dobrá aplikace, ovšem SMSky občas přijdou o dost později. Jistější je poslat SMS klasicky.
Na wikipedii doporučuji aplikaci, která je dneska zdarma na getjar (Wiki Encyklopedie pro)
MiLocker jsem teď zkusil a musím říc že pohroma! Pomalé, vznikají prodlevy mezi odemknutím a zobrazením odemykací obrazovky, kdy se zobrazí odemčený telefon. Náhledy témat online se mi vůbec nešli načíst (byl jsem na wifi) a jak jsem dal stáhnout, tak se to uplně nějak kouslo a nešlo to ani zrušit. Zkoušel jsem rozhodně lepší aplikace na odemykání.

S prominutím jedna kravina větší než druhá..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit