Galaxy Tab–testy výkonu (video)

Galaxy Tab–testy výkonu (video) 2012-9-30

Už jste mohli zachytit, že máme v redakci na testování Samsung Galaxy Tab. Tentokrát jej podrobíme několika testům, které vám mohou napovědět, jak si stojí a co vše by můžete na něm dělat. Jen pro zopakování je vybaven procesorem Cortex A8 1GHz, grafika PowerVR SGX540 a celková RAM 512MB.

Z videa je vidět, že si poradí téměř s čímkoliv, ale můžete namítat, že nedostačuje na dnešní moderní tablety. Na druhou stranu se jedná o starší a menší tablet, ale o tom, k čemu je převážně dobrý, si povíme jindy.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

tukan013

9. 3. 2011, 0:02:15
reply

Díky za odpověď.

Přemysl Vaculík

8. 3. 2011, 23:05:47
reply

Dobrý dotaz a rád na něj odpovím. Jsme blogeři, kteří tvoří obsah na Dotekománii zcela zadarmo a bez nároků na jakoukoliv odměnu. Navíc oba dva jsme studenti a tudíž nemáme peníze na nákup dalších mobilů atd. Navíc firmy zásadně půjčují mobily a tablety jen velkým redakcím, blogeři nejsou pro ně zajímaví.

Jsme aspoň rádi, že jsme navázali dobré vztahy se společností Samsung, která nám zapůjčila již mobil a tablet na testování. Samozřejmě se snažíme domluvit i jiné značky, ale zatím komunikuje a spolupracuje pouze firma Samsung.

tukan013

8. 3. 2011, 22:59:27
reply

Proč pořád testujete jen zařízení s OS Android?Copak nejsou zažízení s jinými operační systémy?Symbian,iOS,Windows mobile/Phone 7,Bada…?