reklama

Widget CircleLauncher pro Android (video)

Widget CircleLauncher pro Android (video)
2012-09-30T14:23:54+02:00
• 24. 1. 2011
4

Pokračujeme v natáčení videí o androidních aplikacích a tentokrát to vezmeme odlehčenou formou. Dnes vám představíme jeden z mnoha widgetů pro vaši plochu na Androidu, tím je CircleLauncher Lite.

Screenshot of CircleLauncher light Screenshot of CircleLauncher light

Jedná se o opravdu jednoduchý widget, který se spíše řadí k těm, které vám pomohou trochu lépe přeuspořádat zástupce na ploše s několika efekty. Jak funguje a jak se nastavuje najdete v našem dalším videu.

QR kód pro stažení:

alt

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Já bych jako alternativu uvedl aplikaci „Apps Organizer“, která umožňuje přiřadit ke všem aplikacím štítky, a to několik štítků ke každé aplikaci. Navíc je přehledně vidět, které aplikace ještě štítek nemají, takže se na žádnou nezapomene. No a jednotlivé štítky je pak možno umístit na plochu jako zástupce. Po kliknutí na zástupce se otevře klasická hranatá „složka“, což asi není tak efektní, jako kruh tady, ale celkově je ta aplikace výrazně praktičtější…

Jako další alternativu můžete využít SiMi Folder Widget – zdarma na Marketu v plné verzi / žádná lite ani profi není. Navíc si do složky můžete naskládat neomezené množství aplikací.

viz
http://www.androlib.com/android.application.com-th-android-widget-simifolder-zwjtD.aspx

díky, pomohlo mně to trochu poklidit plochy :)

Příjemná náhrada složek zástupců na ploše. Připomíná addon z WoW O-Pie :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit