Samsung Galaxy S a jeho nástupce

Samsung Galaxy S a jeho nástupce 2012-9-30

Již nějakou dobu testujeme Samsung Galaxy S a mohli jste již vidět videa, které jsme natočili s tímto telefonem. Z osobní zkušenosti mohu jen potvrdit, že se jedná o jeden z nejlepších telefonů, které jsem měl tu možnost vyzkoušet. V tuto chvíli netrpělivě čekáme na update systému na Android 2.2, po kterém bude opět následovat naše zhodnocení a možná i ve formě videa.

P1060660

Telefon zažívá svůj neobyčejný úspěch, v USA se ho prodalo již 3 milióny kusů. To není vše, v Japonsku se mu podařilo sesadit v prodejnosti samotný iPhone 4, který tam vládl. Celosvětově překonal hranici 7 miliónů kusů.

Podle některých informací se stane i nástupcem za Google Nexus One a měl by vystoupit s označením GT-I9020T. Ale nyní se začínají objevovat nové informace o nástupci samotného Galaxy S, měl by nést označení GT-i9100 a mohl by jako první telefon disponovat dvou-jádrovým procesorem. Zatím bližší informace nejsou k dispozici, ale Eldar Murtazin, který je považován za Jamese Bonda mobilních telefonů, zveřejnil na svém Twitter účtu jednu malou, ale důležitou zprávu.

galaxy2-eldar-tweet

Zřejmě má co dočinění se Samsungem Galaxy 2 a tvrdí, že je velmi technicky pokročilý. Opět nám nezbývá nic jiného než jen čekat.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Twitter Trackbacks for Samsung Galaxy S a jeho nástupce [mobilmania.cz] on Topsy.com

15. 11. 2010, 16:23:29
reply

[…] Samsung Galaxy S a jeho nástupce dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/11/samsung-galaxy-s-a-jeho-nastupce/ – view page – cached Již nějakou dobu testujeme Samsung Galaxy S a mohli jste již vidět videa, které jsme natočili s tímto telefonem. Z osobní zkušenosti mohu jen potvrdit, že se jedná o jeden z nejlepších telefonů, které jsem měl tu možnost vyzkoušet. V tuto chvíli netrpělivě čekáme na update systému na Android 2.2,… Tweets about this link […]