HDI–konec dotykovým displejům (video)

HDI–konec dotykovým displejům (video) 2012-9-30

sonyericssonxperiax121

Texas Instruments Incorporated nedávno představil svou vizi ovládání mobilních zařízení. Zapomeňte na dotykový displej, klidně i na stylus nebo magnety. Budoucí zařízení ponesou označení HDI (Human Device Interactions) a v jednoduchosti řečeno, budete mávat na zařízení a pomocí webové kamery, budou vaše gesta rukama zachyceny a interpretovány jako povely.

Platforma nese označení OMAP™ 4 a bude rozeznávat vaše gesta v HD rozlišení s podporou 3D gest. Možná, že v budoucnu zapomeneme na dotykové displeje úplně.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Twitter Trackbacks for HDI–konec dotykovým displejům (video) [mobilmania.cz] on Topsy.com

11. 11. 2010, 11:42:25
reply

[…] HDI–konec dotykovým displejům (video) dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/11/hdi%E2%80%93konec-dotykovym-displejum-video/ – view page – cached Texas Instruments Incorporated nedávno představil svou vizi ovládání mobilních zařízení. Zapomeňte na dotykový displej, klidně i na stylus nebo magnety. Budoucí zařízení ponesou označení HDI (Human Device Interactions) a v jednoduchosti řečeno, budete mávat na zařízení a pomocí webové kamery, budou vaše gesta rukama zachyceny a interpretovány jako… Tweets about this link […]