Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu !

Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu ! 2012-9-30

Již pár dní tu čekáme na potvrzení připravované novinky od Motoroly, která by měla vrátit výrobce zpět do boje mezi ty nejsilnější. Ten den nastal právě dnes a vlajková loď Motoroly je oficiálně potvrzena.

Droid X svou výbavou bude konkurovat takovým velikánům jako je iPhone 4, HTC EVO či dokonce Samsungu Galaxy S. Spoléhat především bude na veliký 4,3 “ multidotykový displej, kvalitní 8 megapixelový fotoaparát s možností natáčet HD video (720p) a také na svůj 1Ghz procesor OMAP.


   

Novinka od Motoroly dále přichází s:

-OS Android 2.1, který bude možné upgradovat na verzi 2.2

– novou verzí prostředí Motoblur

– s baterií o výkonu 1570mAh

– 40 GB pamětí ( 8GB Storage, 32 GB microSD karta)

– softwarovou klávesnicí SWYPE

– WiFi, Bluetooth i GPS

Droid X zaujme také svým designem a především svým tenkým tělem, (9,9 mm) což je ve srovnání s iPhone 4, který má 9,3 mm nepatrný rozdíl. Velikou neznámou je zatím, ve kterých zemích se nový Android od Motoroly objeví. V USA se telefon objeví 15. července za 199,99 dolarů, o pár dní později pak v Evropě. Uvidíme, zda se dostane i k nám.


Teď je čas dát prostor prezentaci nové Motoroly Droid X

,, Přátelé budou zírat v úžasu, jak  s vysokým rozlišením budou mistrovská díla  zářit jako slunce, na kterékoliv HDTV.“

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Twitter Trackbacks for Motorola Droid X - konkurence pro iPhone 4 je tu ! [mobilmania.cz] on Topsy.com

24. 6. 2010, 12:47:49
reply

[…] Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu ! dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/06/motorola-droid-x-konkurence-pro-iphone-4-je-tu/ – view page – cached Již pár dní tu čekáme na potvrzení připravované novinky od Motoroly, která by měla vrátit výrobce zpět do boje mezi ty nejsilnější. Ten den nastal právě dnes a vlajková loď Motoroly je oficiálně potvrzena. Droid X svou výbavou bude konkurovat… Tweets about this link Topsy.Data.Twitter.User[‚dotekomania‘] = {„photo“:“http://a3.twimg.com/profile_images/1019681575/dotekomania_normal.jpg“,“url“:“http://twitter.com/dotekomania“,“nick“:“dotekomania“}; dotekomania: “Nový Droid od Motoroly je na světě. http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/06/motorola-droid-x-konkurence-pro-iphone-4-je-tu/ ” 27 minutes ago retweet Topsy.Data.Twitter.User[‚dotekomania‘] = {„photo“:“http://a3.twimg.com/profile_images/1019681575/dotekomania_normal.jpg“,“url“:“http://twitter.com/dotekomania“,“nick“:“dotekomania“}; dotekomania: “Tak nový Motorola je na světě. Více informací http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/06/motorola-droid-x-konkurence-pro-iphone-4-je-tu/ ” 28 minutes ago retweet Filter tweets […]