Mobilní telefon v náramku

Mobilní telefon v náramku 2012-9-30

Tento mobilní koncept nese název Helix a navrhl ho designér Rob Luna. Tentokrát je mobilní telefon součástí ohebného náramku, který se dá připevnit na paži. Helix je navrhnut z pružné nerezové oceli, která se dá tvarovat do různých tvarů. Na přední straně nalezneme veliký LED displej. Zajímavý je také způsob nabíjení, který probíhá pomocí přenosné magnetické nabíječky, která využívá kinetickou energii. Ocení ho především asi ženy, jako stylový módní doplněk.Štítky
Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

piano lesson

3. 6. 2010, 14:22:34
reply

piano lesson…

Hola :) You made some good points there. I did a search on the super topic and found most people will agree with your blog Extra website Japan Guides Thanks!….

appple

1. 6. 2010, 9:20:54
reply

appple…

I was searching Google for appple and appple and found your post. Great Article to read on this boring Tuesday…

audiobullys

12. 5. 2010, 22:00:48
reply

pruzna nerezova ocel ? covece tomu se mi nechce moc verit, spis jen ze to je nacrtly koncept, pripadne se jedna o ohebnej displej. ten jo ten je vynalezenej i rolovaci.
ma to samsung, no je mozny ze by LG si vyvinulo neco jinyho, nechame se prekvapit. kdyz uz jsou projektory v mobilech – japonsky vyrobci tak uvidime co bude dal.