Mini Bluetooth klávesnice – skvělý doplněk dotykáče

Mini Bluetooth klávesnice – skvělý doplněk dotykáče 2012-9-30

Majitelé dotykových telefonů bez softwarové klávesnice si už určitě někdy říkaly, že psaní textových zpráv by jim šlo lépe na tlačítkách, že na dotykovém displeji to není tak přesné a další problémy spojené s absencí tlačítek nebo klávesnice.

Pomocí této mini Bluetooth klávesnice je však tento problém vyřešen. Tato přenosná QWERTY klávesnice s 49 tlačítky je především určena pro smartphony. Krom toho lze také připojit pomocí bezdrátové technologie k běžnému počítači, PS3 i dokonce IPADU. Nabíjení probíhá pomocí USB. Tato klávesnice s elegantním a štíhlým designem se pohodlně vejde do ruky a lze ji jednoduše přenášet.

SEZNAM PODPOROVANÝCH ZAŘÍZENÍ:

Štítky
Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

romacz

18. 5. 2010, 20:13:15
reply

ahoj, vyrobek je uz na trhu, ale zatim ne v CR. Kazdopadne čekám, že se to tu brzy objeví.

Twitter Trackbacks for Mini Bluetooth klávesnice - skvělý doplněk dotykáče [mobilmania.cz] on Topsy.com

17. 5. 2010, 23:45:26
reply

[…] Mini Bluetooth klávesnice – skvělý doplněk dotykáče dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/05/ – view page – cached Majitelé dotykových telefonů bez softwarové klávesnice si už určitě někdy říkaly, že psaní textových zpráv by jim šlo lépe na tlačítkách, že na dotykovém displeji to není tak přesné a další problémy spojené s absencí tlačítek nebo klávesnice. … Tweets about this link Topsy.Data.Twitter.User[‚theviperr‘] = {„photo“:“http://s.twimg.com/a/1273875281/images/default_profile_5_normal.png“,“url“:“http://twitter.com/theviperr“,“nick“:“theviperr“}; theviperr: “Pěkná věcička: http://digs.by/bT8eAt ” 24 minutes ago view tweet retweet Filter tweets […]

stedy

17. 5. 2010, 10:22:40
reply

Dá se to u nás koupit?