LG Eco – kamarád přírody

LG Eco – kamarád přírody 2012-9-30

LG Eco je koncept pro telefon, jehož nabíjení probíhá pomocí slunečního světla, zářivky či dokonce svíčky. To vše díky fotovoltaickému článku, který přeměňuje sluneční energii na elektrickou. Navržen je s 8 MP fotoaparátem, který je také schopný natáčet video v HD rozlišení. Šlapat by měl na systému Windows Mobile. Nádherný designe konceptu je i díky obrovskému dotykovému displeji s LED technologií podsvícení. Za sebe musím říci, že tento koncept vypadá zajímavě a pokud se nezůstane pouze u konceptu, tak se máme na co těšit.

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

classical piano

3. 6. 2010, 19:17:20
reply

classical piano…

I was very pleased to find this website.I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you super bookmarked to check out new stuff you post. Just found an super site http://www.Ezines.M106.COM HOT Li…

articles list

31. 5. 2010, 16:02:32
reply

articles list…

Hello :) Thx for this information. It’s much appreciated! Best regards super links in http://www.Ezines.M106.COM Enjoy!….